ABOUT US

Advance Unit ما یک طراحی خاص و پیچیده دارد که سبک وزن و با کاربری ساده می­باشد. این یک دستگاه الکترونیکی خودکفا و قابل حمل با قابلیت بلوتوث دوربُرد می­باشد. دستگاه ما به شما قابلیت مکالمه صوتی گروهی به شکل بی­سیم و بدون استفاده از دست را بدون نیاز به وای فای و یا آنتن دهی تلفن می­دهد. می­توانید به استفاده از دستانتان مکالمه کنید و نیازی به فشردن دکمه نیست. Advance Unit ما دارای ورودی جک هدفون 3.5 میلیمتری است و نیازی به آداپتر هدست ندارد. یونیت توسط یه باتری لیتیومی قابل شارژ برق رسانی می­شود. هر Advance Unit به همراه یک قاب ضد آب ارائه می­شود که به آن قابلیت غوطه وری در آب را می­دهد. شما کنترل میزان صدا را در اختیار دارید و می­توانید در هر زمان یک یونیت را در صورت نیاز صامت کنید. ما تنوع زیادی از هدست‌­هایی داریم که به جک 3.5 میلیمتری Advance Unit شما می­توانند متصل شوند. هدست های ما دارای تکنولوژی پیشرفته حذف نویز و صدای باد هستند، در نتیجه در محیط های پر سر و صدا الگوریتم های پیچیده تجزیه صدای ما نویز های پس زمینه و صدای باد را حذف می­کند. هدست های ضد آب ما می­توانند در آب غوطه ور شوند(با درجه ی IPX 7). Advance Unit ما در زمان روشن شدن، اتصال و کم بودن باتری به شما به شکل صوتی پیام ­می­دهد. زمانی که کسی در حال خروج از محدوده‌ی اتصال باشد قبل از قطع شدن اتصال، یونیت با یک پیام هشدار به شما اطلاع رسانی می­کند. وقتی یونیت های شما جفت (Pair ) شوند، به راحتی می­توانید آنها را قطع و وصل کنید. پس از روشن شدن کافیست جهت اتصال و قطع آن یک دکمه را فشار دهید. وقتی به یک مکالمه با Advance Unit ما متصل می­شوید، مکالمات شما خصوصی و امن هستند. برخلاف رادیو های VHF که چندین کانال دارند و می­توانند توسط هر کسی که در آن محدوده از آن کانال استفاده کند شنیده شوند، یونیت های پیرشته ما دارای یک اتصال مستقل و امن هستند و نیازی به خط تلفن و یا اینترنت جهت اتصال ندارند. می­توانید چند گروه روی آب داشته باشید که هرکدام به طور جداگانه در حال مکالمه با هم هستند. با کسب اعتبار بالا در بازار، مشتریان ما در صنایع مختلف از سال 2013 به محصولات ما اعتماد کرده‌­اند.

More info about bbtalkin

درباره ما

محصولات ما در تایوان تولید می‌شوند. دو مخترع ، Homare Imai و Richard Wang ، بعد از تجربه اینکه در هنگام جلسات کایت بوردینگ راهی برای برقراری ارتباط با مربی خود نداشتند به فکر ساخت یک ابزار مربیگری ضد آب افتادند. تحقیق و توسعه را در تابستان 2012 شروع کردند. در بهار 2013 نمونه اولیه آماده و آزمایش در آب آغاز شد. در بهار 2015 خط محصولات BbTALKIN نهایی سازی شد، تاییدیه خط تولید صادر و تولید انبوه شروع شد.
با وجود اینکه ایده ی اولیه­‌ی محصول برای ورزش های آبی بود، محصولات متنوع در بازارهای مختلف با برقراری ارتباطات قابل اطمینان خود را اثبات کرده اند. ما به طیف بزرگی از مشتریان در حوزه های مختلف مانند مربیگری، حفاظت، آموزش، سرگرمی، نقشه برداری، ساخت و ساز، قایقرانی تفریحی و مسابقات خدمات ارائه می­دهیم. BbTALKIN می­تواند در بسیاری از محیط های دریایی (آبی) و برفی مورد استفاده قرار گیرد.

پخش ویدیو

پکیج های پر طرفدار