داخل جعبه چه خواهید یافت؟

شما برای برقراری ارتباط هر شخص به یک Advance Unit نیاز خواهید داشت. پکیج استاندارد دونفره ما که شامل دو Advance Unit است در بالا نمایش داده شده است (SKU: A02R) شما می­توانید تا 4 نفر را به مکالمه خود اضافه کنید (6 نفر می­توانند با بُرد کمتر متصل شوند). به هیچ عنوان به خط تلفن و یا اینترنت بی­سیم جهت اتصال نیازی ندارید. تمامی Advance Unit های ما بدون نیاز به خط تلفن و یا اینترنت بی­سیم میتوانند یه هم متصل شوند. تمامی دستگاه­‌های ما با یکدیگر سازگار هستند به این معنا که اگر در هر زمان یک دستگاه Advance Unit خریداری کنید و پس از مدتی یکی دیگر هم خریداری کنید، یونیت جدید شما به یونیت قبلی متصل خواهد شد.

در هر زمان می­توانید با خرید Advance Unit های بیشتر (SKU: A01R) به تعداد کاربران خود اضافه کنید. پکیج یونیت تکی ما در زیر نمایش داده شده است.

قدم بعدی چیست؟

قدم بعدی این است که هدستی که مایل هستید به Advance Unit خود متصل کنید را انتخاب کنید. هدست شما دارای میکروفون و بلندگو (اسپیکر) می­باشد. هدست های ما با قابلیت اتصال امن و ضد آب طراحی شده اند. بر عهده مشتری است که در هنگام استفاده و درهر زمان از قرارگیری درست و ایمن هدست اطمینان حاصل کند. ما دسته ای از هدست های ضد آب با درجه­‌ی IPX7 و همچنین دسته دیگری از هدست های مقاوم در برابر آب و هوا با درجه‌ی IPX5 را داریم. هدست های ما مجهز به میکروفون هایی هستند که قابلیت حذف نویز و صدای باد در شرایط بسیار نامساعد را دارا هستند. در آخر هم اگر تمایل دارید که هدست های برند های دیگر را استفاده کنید باید از یک Multi-Connector استفاده کنید تا از نفوذ هرگونه رطوبت به داخل Advance Unit تان جلوگیری شود.(هدست برند­های دیگر ضد آب نخواهند بود). در قسمت پایینی می­توانید هدست هایی که ما ارائه می­کنیم را ببینید.

چه چیزی باعث ضد آب شدن آن می شود؟

دستگاه های سبک وزن ما در هر جایی قابل استفاده اند. دستگاه های ما را برای ماجراجویی های روی آب و دیگر فعالیت های پرچالش خود استفاده کنید. کافیست به سادگی هدست مناسب ماجراجویی خود را به یونیت خود وصل کنید. باید به این نکته اشاره کنم که این محصول در شرایط بسیار سرد هم مقاوم خواهد بود.

Advance Unit ام را به کجا متصل کنم؟

مشتریان ما در خصوص اینکه Advance Unit خود را به کجا بدن خود وصل کنند نظرات متفاوتی دارند. هرچه Advance Unit در قسمت بالاتری از بدن سوار شود میزان بُرد آن برای ارتباط بیشتر خواهد شد.

می­توانید به راحتی Advance Unit خود از یک مکان به مکانی دیگر ببرید. این به مشتریان قابلیت استفاده از محصول را در هر کجا و برای هر فعالیتی می­دهد. میتوانید Advance Unit را به کلاه ایمنی، کلاه و یا بازو بند خود وصل کنید. میتوانید آن را در جیب، روی جلیقه نجات و یا روی عینک­ برفی خود بگذارید. یونیت شما سبک و قابل حمل است و می­تواند هرجایی قرار گیرد.

چگونه کار می کند؟

Advance Unit ما یک طراحی خاص و پیچیده دارد که سبک وزن و با کاربری ساده می­باشد. این یک دستگاه الکترونیکی خودکفا و قابل حمل با قابلیت بلوتوث دوربُرد می­باشد. دستگاه ما به شما قابلیت مکالمه صوتی گروهی به شکل بی­سیم و بدون استفاده از دست را بدون نیاز به وای فای و یا آنتن دهی تلفن می­دهد. میتوانید بدون استفاده از دستانتان مکالمه کنید و نیازی به فشردن دکمه نیست. Advance Unit ما دارای ورودی جک هدفون 3.5 میلیمتری است و نیازی به آداپتر هدست ندارد. یونیت توسط یک باتری لیتیومی قابل شارژ برق رسانی می­شود. هر Advance Unit به همراه یک قاب ضد آب ارائه می­شود که به آن قابلیت غوطه وری در آب را می­دهد. شما کنترل میزان صدا را در اختیار دارید و میتوانید در هر زمان یک یونیت را در صورت نیاز صامت کنید. ما تنوع زیادی از هدست­‌هایی داریم که به جک 3.5 میلیمتری Advance Unit شما می­توانند متصل شوند. هدست های ما دارای تکنولوژی پیشرفته حذف نویز و صدای باد هستند، در نتیجه در محیط های پر سر و صدا الگوریتم های پیچیده تجزیه صدای ما نویز های پس زمینه و صدای باد را حذف می­کند. هدست های ضد آب ما می­توانند در آب غوطه ور شوند(با درجه ی IPX 7). Advance Unit ما در زمان روشن شدن، اتصال و کم بودن باتری به شما به شکل صوتی پیام ­می­دهد. زمانی که کسی در حال خروج از محدوده ی اتصال باشد قبل از قطع شدن اتصال، یونیت با یک پیام هشدار به شما اطلاع رسانی می­کند. وقتی یونیت های شما جفت (Pair ) شوند، به راحتی می­توانید آنها را قطع و وصل کنید. پس از روشن شدن کافیست جهت اتصال و قطع آن یک دکمه را فشار دهید. وقتی به یک مکالمه با Advance Unit ما متصل میشوید، مکالمات شما خصوصی و امن هستند. برخلاف رادیو های VHF که چندین کانال دارند و می­توانند توسط هر کسی که در آن محدوده از آن کانال استفاده کند شنیده شوند، یونیت های پیشرفته ما دارای یک اتصال مستقل و امن هستند و نیازی به خط تلفن و یا اینترنت جهت اتصال ندارند. می­توانید چند گروه روی آب داشته باشید که هرکدام به طور جداگانه در حال مکالمه با هم هستند. با کسب اعتبار بالا در بازار، مشتریان ما در صنایع مختلف از سال 2013 به محصولات ما اعتماد کرده‌­اند.

فاصله

Advance Unit های ما به وسیله‌­ی بلوتوث دور برد که داخلشان کارگذاری شده متصل می­شوند(مورد تایید FCC). بلوتوث­‌های یونیت­‌های ما به مراتب بُرد بیشتری از بلوتوث­‌های عادی دارند. دستگاه­‌های عادی تنها حدود 20 الی 25 متر را با بلوتوث پوشش می­دهند در حالی که دستگاه­‌های ما در شرایط اتصال بهینه فاصله 1000 متر (1 کیلومتر) را برای یک ارتباط 2 نفره پوشش می­دهند. هرچه تعداد یونیت ها بیشتر شود، بُرد مفید هم کاهش می­یابد. بلوتوث ما از فرکانس 2.4 گیگاهرتز استفاده می­کند. فرکانس بلوتوث از داخل آب، امواج، برف و موانع دیگر عبور نمی­کند. این به این دلیل است که بلوتوث به واسطه خط دید متصل می­شود. برای داشتن بیشترین میزان بُرد لازم است دستگاه را در بالاترین محل به خود متصل کنید. زمانی که از یونیت داخل آب استفاده می­کنید و بدن شما داخل آب است و یونیت نزدیک آب است بُرد شما کمتر از زمانی خواهد بود که روی زمین مسطح باشید. اگر آنتن Advance Unit به آب نزدیک شود سیگنال بسیار ضعیف خواهد شد. زمانی که از وسایل الکترونیکی روی آب استفاده می­کنید هر سیگنالی هنگام نزدیکی به سطح آب ضعیف خواهد شد. اگر یونیت شما به طور کامل در آب غوطه ور شود 20 ثانیه فرصت دارید که آن را خارج کنید. در غیر این صورت ارتباط یونیت‌­های شما از هم قطع خواهد شد. اگر ارتباط یونیت شما قطع (Disconnect) شد کافیست به سادگی یونیت ها را در فاصله کمتر از 200 متر مجدد متصل کنید سپس دکمه یکی از کانال های خود را فشار دهید تا اتصال مجدد صورت گیرد.

در سناریوی پایین یونیت های 1 و 2 متصل خواهند بود ولی زمانی که یونیت 3 قطع شود زنجیره قطع شده و یونیت 4 هم دیگر متصل نخواهد بود.

هنگام اتصال بیش از 2 Advance Unit  آنها به شکل زنجیروار به هم متصل می­‌شوند. اگر زنجیره را بشکنید اتصال شما هم قطع خواهد شد.

باتری

عمر باتری در زمان استفاده : 14 ساعت

زمان شارژ : 2.5 ساعت

شارژ : از یک آداپتر AC کمتر از 5 ولت استفاده کنید در غیر این صورت به IC صدمه وارد خواهد شد و گارانتی نیز ابطال خواهد شد.

ال ای دی هنگام شارژ :

قرمز = Advance Unit در حال شارژ است

آبی = Advance Unit به طور کامل شارژ شده است

ال ای دی هنگام روشن بودن :

آبی = باتری بین 60 الی 100 درصد

بنفش = باتری بین 40 الی 60 درصد

قرمز = باتری کم

آماده استفاده

Advance Unit خود را از جعبه خارج و هدست خود را به آن متصل کنید.

پخش ویدیو

تلفن همراه / موسیقی

نحوه اتصال Advance Unit به تلفن همراه به این شکل است که تنها یونیت هایی که یک کانال خالی دارند می­توانند به تلفن همراه متصل شوند. برای مثال اگر 3 یونیت متصل به هم داشته باشید، یونیت های 1 و 3 می­توانند به تلفن همراه متصل شوند ولی یونیت 2 نمی­تواند متصل شود. زمانی که Advance Unit شما خاموش است دکمه وسط را نگه دارید تا چراغ به دو رنگ قرمز و آبی چشمک بزند. سپس در تلفن همراه خود BBT-ADV را انتخاب کنید (از روشن بودن بلوتوث گوشی خود مطمئن شوید)

حالا می­توانید با Advance Unit خود به تماس تلفنی پاسخ دهید و یا موسیقی گوش کنید. موسیقی به شکل خصوصی برای شما پخش می­شود. برای پخش موسیقی باید از Advance Unit دیگر قطع اتصال کنید. فقط یکی می­تواند به موسیقی گوش کند. تماس ها به شکل باز هستند. برای پاسخ به تماس دکمه وسط را یک بار فشار دهید. اگر به یک Advance Unit دیگر متصل باشید تماس تلفنی برای همه دستگاه های متصل قابل شنیدن است. از Advance Unit خود می­توانید با دوبار فشردن دکمه وسط به آخرین شماره ای با آن تماس گرفته بودید تماس مجدد بگیرید. بعد از اینکه تلفن همراه و Advance Unit خود را جفت (Pair) کردید، آن Advance Unit پس از روشن شدن به شکل خودکار مجدد به تلفن همراه متصل می­شود. نمی­توانید به همان کانال که تلفن همراهتان را متصل کرده‌­اید یک Advance Unit دیگر را متصل کنید. تلفن همراه و یا Advance Unit را فقط میتوانید به یک کانال خالی متصل کنید. جهت اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی هایی نظیر ارتباط زنده با تلفن همراه به صفحه‌­ی راهنمایی­‌ها مراجعه کنید.

MP3 و دیگر دستگاه‌های بلوتوثی

دستگاه‌­های ما به همه‌­ی دستگاه­‌های بلوتوثی متصل نمی­شوند. ما تنها اتصال آن ها به تلفن همراه را ضمانت می­کنیم.

BbCAM

ما یک اپلیکیشن ویدیو رایگان به نام  BbCAM برای آیفون داریم.(اگر کاربر اندروید هستید میتونید از اپلیکیشن Cinema FV-5 Lite استفاده کنید)

 1. اینجا لینک دانلود اپلیکیشن BbCAM قرار داده شده.
 2. بعد از نصب اپلیکیشن روی تلفن همراه، Advance Unit خود را با بلوتوث به تلفن همراه متصل کنید.
 3. Advance Unit را به شاگرد خود متصل کنید
 4. با آیفون ویدیو را ضبط کنید
 5. ویدیو به شکل خوکار در تلفن ذخیره می­شود
 6. برای پخش ویدیو بلوتوث را قطع کنید تا صدا را بشنوید

Garmin Action Camera (Ultra 30 or VIRB 360)

برای جفت کردن Advance Unit و دوربین Garmin :

 1. Garmin را در حالت جست و جوی بلوتوث قرار دهید
 2. وقتی Advance Unit خاموش است دکمه وسط را فشرده و نگه دارد (به مدت زمان 5 ثانیه) تا چراغ آن با رنگ قرمز و آبی چشمک بزند.
 3. گزینه "BBT ADV" را روی صفحه Garmin انتخاب کنید
 4. Advance Unit را به یک شاگرد متصل کنید
 5. اکنون میتوانید ضبط ویدیو با صدای زنده را در Garmin شروع کنید