A. Overview

مشخصات فنی:

زمان استفاده حین مکالمه : 14 ساعت مدت زمان شارژ: 2.5 ساعت وزن: 62 گرم برد: 1000 متر (ارتباط 2 طرفه – در مسیر خط دید) ضد آب: IPX 7 *باید در قاب ضد آب باشد.

راهنمایی سریع:

Advance Unit ها را متصل کنید یونیت های شما به صورت جفت شده در جعبه هستند. روشن‌شان کنید و به راحتی یکی از دکمه های CH یونیت را یک بار فشار دهید. می توانید دکمه CH را برای اتصال یا قطع کردن فشار دهید.

هدست برای تلفن همراه

پس از اتصال از طریق بلوتوث به تلفن همراه خود می توانید به تماس ها پاسخ دهید یا خودتان تماس های تلفنی برقرار کنید:

  • دکمه PHONE/MUSIC را یکبار فشار دهید تا به تماس تلفنی پاسخ دهید یا قطع کنید
  • دکمه PHONE/MUSIC را دوبار سریع فشار دهید تا شماره گیری مجدد انجام شود و یا تماس رد شود.

فقط یونیت هایی که کانال باز دارند می توانند به تلفن همراه متصل شوند. به عنوان مثال، اگر شما 3 یونیت متصل داشته باشید، یونیت های 1 و 3 می توانند به تلفن همراه وصل شوند اما یونیت 2 نمی توانند. اگر یکی از یونیت ها با یک تلفن جفت شود، همه یونیت های متصل در آن زنجیره، یک مکالمه باز با شخص تماس گیرنده خواهند داشت. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص به بخش C مراجعه کنید.

پخش موسیقی

پس از اتصال از طریق بلوتوث به تلفن همراه خود، می توانید از طریق آن به موسیقی گوش دهید: دکمه PHONE/MUSIC را یک بار فشار دهید تا موسیقی پخش یا متوقف شود دکمه VOL+ را به مدت 2 ثانیه فشار داده و نگه دارید تا به آهنگ بعدی بروید دکمه VOL- را به مدت 2 ثانیه فشار دهید و نگه دارید تا آهنگ قبلی پخش شود موسیقی به شکل شخصی پخش می­شود. برای پخش موسیقی، باید از یونیت­‌های دیگر جدا شوید. فقط یک یونیت می تواند به موسیقی گوش دهد.

MP3 یا سایر پخش کننده های بلوتوثی موسیقی:

Advance Unit های ما به همه دستگاه های بلوتوث متصل نمی شوند. ما فقط می توانیم تضمین کنیم که آنها به تلفن همراه متصل می شوند.

هشدار

به هیچ عنوان دستگاه را باز و در آن تغییر ایجاد نکنید. اگر Advance Unit شما آسیب دید، فوراً استفاده از آن را متوقف کنید. اگر unit Advance شما خیس شد، استفاده را متوقف کرده و فورا آن را خاموش کنید. بگذارید در یک محیط کنترل شده از نظر آب و هوا، کاملا خشک شود. سعی نکنید Unit Advance خود را تا زمانی که کاملا خشک شود دوباره روشن کنید. اگر آب به آن نفوذ کند، به احتمال زیاد غیر قابل تعمیرخواهد بود. آسیب ناشی از آب تحت پوشش گارانتی نیست.

شارژ

کابل: Micro USB آداپتور AC کمتر از 5 ولت. *از ولتاژ بالاتر از 5 ولت استفاده نکنید در غیر این صورت به واحد آی سی آسیب می رساند و گارانتی را باطل می کند. لطفاً قبل از شارژ از خشک بودن کامل دستگاه اطمینان حاصل کنید.

باتری

عمر باتری – در حال استفاده: 14 ساعت مدت زمان شارژ: 2.4 ساعت شارژ: آداپتور AC کمتر از 5 ولت LED هنگام شارژ: قرمز = در حال شارژ است آبی = کاملا شارژ شده است LED در حین روشن بودن: آبی = باتری 100٪ - 60٪ بنفش = باتری 60%-40% قرمز = باتری کم است

در زیر نحوه اتصال Advance Unit نشان داده شده است. هر کانال باز را می توان با تلفن همراه جفت کرد. همچنین می توانید یونیت دیگری را در یک کانال باز به گروه خود اضافه کنید. شما نمی توانید تلفن همراه و یونیت را در یک کانال جفت کنید.

B. آماده استفاده پس از خارج کردن از جعبه

یونیت های شما مانند یک زنجیره به هم متصل می شوند. هنگامی که پکیج استاندارد دو طرفه خود را دریافت می کنید (SKU: A02R)، کانال های آبی شماره 1 و قرمز شماره 2 قبلاً با هم جفت شده اند.

هنگام استفاده از Advance Unit، برای اتصال آنها، فرآیند سریع و ساده ای در نظر گرفته شده است. لازم نیست آنها را با هم جفت کنید. شما فقط باید یونیت ها را روشن کنید و یک دکمه را برای اتصال آنها فشار دهید. این فرآیند هر بار که بخواهید از یونیت های خود استفاده کنید دنبال می شود. فقط اگر در اتصال یونیت های خود با مشکل مواجه شدید یا اگر می خواهید یونیتی را به گروه خود اضافه کنید، باید آنها را جفت کنید.

روشن کردن

برای روشن کردن Advance Unit ، دکمه وسطی هر یونیت را فشار داده و نگه دارید تا چراغ آبی روشن شود. (3 ثانیه)

اتصال

برای اتصال، دکمه آبی شماره 1 یا دکمه قرمز شماره 2 را یک بار (0.5 ثانیه) فشار دهید. فقط باید یکی از دکمه ها را فشار دهید. پس از فشار دادن هر یک از دکمه ها، منتظر بمانید تا هر دو یونیت کلمه Connected را اعلام کنند. اکنون می توانید شروع به صحبت کنید.

اگر می خواهید اتصال قطع کنید، همانند فرآیند اتصال است. دکمه آبی شماره 1 یا قرمز شماره 2 را یک بار (0.5 ثانیه) فشار دهید.

 

اگر از محدوده خارج شوید، یونیت شما قطع می شوند. برای اتصال مجدد، به فاصله 300 متری بروید و شماره آبی 1 یا قرمز شماره 2 را فشار دهید، هنگامی که یونیت ها "Connected" را اعلام کردند شما آماده صحبت مجدد هستید.

نحوه اتصال یا جدا کردن 2 Advance Unit هنگامی که قبلاً جفت شده اند (به همین شکل از جعبه خارج می شوند)

نحوه اتصال زمانی که Advance unit های شما قبلا جفت شده‌­اند

C. اتصال به تلفن همراه / موسیقی

* فقط یونیت هایی که کانال باز دارند می توانند به تلفن همراه متصل شوند. به عنوان مثال، اگر شما 3 یونیت متصل داشته باشید، یونیت های 1 و 3 می توانند به تلفن همراه وصل شوند اما یونیت 2 نمی توانند.

در حالی که Advance Unit خاموش است، دکمه وسط را فشار داده و نگه دارید تا زمانی که نور آبی و قرمز چشمک زن را ببینید.

به تلفن همراه خود بروید و BBT-ADV را انتخاب کنید. (مطمئن شوید که بلوتوث گوشی شما روشن است)

اکنون می توانید از طریق Advance Unit خود تماس بگیرید یا به موسیقی خود گوش دهید.

موسیقی به شکل شخصی پخش می­شود. برای پخش موسیقی، باید از یونیت­‌های دیگر جدا شوید. فقط یک یونیت می تواند به موسیقی گوش دهد.
تماس ها به شکل باز هستند. برای پذیرش تماس ها، دکمه وسط را یک بار فشار دهید. اگر به یونیت دیگری متصل هستید، مکالمه تلفنی برای همه طرفین باز خواهد بود. با یونیت خود، می توانید با دو بار فشار دادن دکمه وسط، آخرین شماره ای را که گرفته بودید را مجدد شماره گیری کنید.

تماس تلفنی با چند Advance Unit :

اگر آخرین به‌روزرسانی  را داشته باشید، می‌توانید تا 4 Advance Unit را در یک کنفرانس تلفنی با یک تماس خارجی داشته باشید. توجه به این نکته مهم است که پس از راه‌اندازی، هر تماس تلفنی که دریافت می‌کنید برای همه Advance Unit ها باز خواهد بود و تماس با یونیت ADV #1 جفت می‌شود. (آخرین به روز رسانی سیستم عامل BA103.dfu است)

مرحله 1: یونیت ADV شماره 1 را با تلفن همراه هوشمند خود جفت کنید (مراحل بالا را دنبال کنید)

مرحله 2: Advance Unit هایی را که قرار است با ADV شماره 1 جفت کنید، روشن کنید.( به شکل فرآیند جفت شدن در بخش F همین صفحه.)

مرحله 3: تماس تلفنی را با تلفن همراهی که با ADV شماره 1 شما جفت شده است، برقرار کنید.

اگر می خواهید از چندین Unit Advance استفاده کنید، به یاد داشته باشید که Advance Unit شماره 1 که با تلفن هوشمند جفت شده است باید نزدیک به تلفن هوشمند باقی بماند. شماره­های  #2، #3 یا #4 می توانند دور باشد.

توجه: دفعه بعد که همان Advance Unit و همان تلفن هوشمند را روشن می کنید، تا زمانی که بلوتوث فعال باشد، به طور خودکار با تمام یونیت هایی که روشن هستند جفت می شوند. شما نمی توانید تلفن همراه و Advance Unit را با یک کانال جفت کنید.

نحوه جفت کردن با تلفن هوشمند و ویژگی های اضافی

D. نحوه بی صدا (Mute) کردن

برای بی صدا کردن، هر دو Advance Unit باید روشن و به یکدیگر متصل شوند.

دکمه های افزایش صدا (+) و کاهش صدا (-) را همزمان در Advance Unit خود فشار دهید.

نور آبی را به سرعت روی دستگاه خواهید دید که نشان می دهد دستگاه بی صدا است.

برای لغو بی‌صدا کردن، همین روند را تکرار کنید.

E. نحوه ریست کردن

در حالت خاموش، دکمه Phone/Music و Volume + را همزمان فشار دهید و نگه دارید تا LED بنفش روشن شود.

نحوه جفت کردن به تلفن همراه هوشمند و ویژگی های اضافی

F. نحوه جفت کردن مجدد یونیت ها در صورتی که از حالت جفت بودن خارج شوند / اضافه کردن Advance Unit جدید به گروه ارتباطی موجود خود

اگر Advance Unit شما از حالت جفت خارج شده­‌اند یا می خواهید یک Advance Unit  به گروه ارتباط فعلی خود اضافه کنید، مراحل زیر را دنبال کنید.

فقط در صورتی باید این مراحل را دنبال کنید که یونیت های شما از حالت جفت بودن خارج شده باشند. هنگامی که پکیج ارتباط دو طرفه خود را دریافت می کنید، یونیت ها قبلاً جفت شده اند.

مرحله 1: ریست کردن همه یونیت ها

دستورالعمل های ریست کردن را در بخش بالا دنبال کنید.

مرحله 2: همه دستگاه ها را روشن کنید

دکمه وسط (تلفن/موسیقی) را فشار داده و نگه دارید تا LED روشن شود.

مرحله 3: Advance Unit 1 و 2 را جفت کنید

دکمه CH2 روی Advance Unit شماره 1 و CH1 روی Advance Unit شماره 2 را فشار داده و نگه دارید تا چراغ LED قرمز چشمک بزند.

دکمه CH2  روی Advance Unit  شماره 1 را یک بار فشار دهید. (همچنین می توانید دکمه CH1 Advance Unit  شماره 2 را یک بار فشار دهید.) فرقی نمی کند کدام دکمه را برای اتصال فشار دهید، فقط یکی از دکمه های کانال یونیت را یک بار فشار دهید.

بگذارید یونیت ها همدیگر را پیدا کنند. پس از جفت شدن، چراغ LED آبی هر دو دستگاه را خواهید دید که چشمک می زند. (اگر در طول این فرآیند یک لوازم جانبی وصل کرده باشید، پس از جفت شدن موفقیت آمیز، صدای "Connected" را خواهید شنید.)

مرحله 4: Advance Unit 2 و 3 را جفت کنید

هنگامی که بیش از دو یونیت را به هم وصل می کنید، یونیت ها مانند یک زنجیره جفت می شوند: 1 به 2، 2 به 3، 3 به 4.

دکمه  CH2 روی Advance Unit  شماره 2 و Advance Unit CH1 شماره 3 را فشار دهید و نگه دارید تا چراغ LED قرمز چشمک بزند.

دکمه CH2  روی Advance Unit  شماره 2 را یک بار فشار دهید. (همچنین می توانید دکمه CH1 Advance Unit  شماره 3 را یک بار فشار دهید.) فرقی نمی کند کدام دکمه را برای اتصال فشار دهید، فقط یکی از دکمه های کانال یونیت را یک بار فشار دهید.

بگذارید یونیت ها همدیگر را پیدا کنند. پس از جفت شدن، چراغ LED آبی هر دو دستگاه را خواهید دید که چشمک می زند. (اگر در طول این فرآیند یک لوازم جانبی وصل کرده باشید، پس از جفت شدن موفقیت آمیز، صدای "Connected" را خواهید شنید.)

مرحله 5: Advance Unit 3 و 4 را جفت کنید

دکمه  CH2 روی Advance Unit  شماره 3 و Advance Unit CH1 شماره 4 را فشار دهید و نگه دارید تا چراغ LED قرمز چشمک بزند

دکمه CH2  روی Advance Unit  شماره 3 را یک بار فشار دهید. (همچنین می توانید دکمه CH1 Advance Unit  شماره 4 را یک بار فشار دهید.) فرقی نمی کند کدام دکمه را برای اتصال فشار دهید، فقط یکی از دکمه های کانال یونیت را یک بار فشار دهید

بگذارید یونیت ها همدیگر را پیدا کنند. پس از جفت شدن، چراغ LED آبی هر دو دستگاه را خواهید دید که چشمک می زند. (اگر در طول این فرآیند یک لوازم جانبی وصل کرده باشید، پس از جفت شدن موفقیت آمیز، صدای "Connected" را خواهید شنید.)

بعد از اینکه همه دستگاه‌های شما با هم جفت شدند، به هم متصل خواهند ماند. برای استفاده بعدی، کافی است دستگاه ها را روشن کنید و یک بار دکمه کانال را فشار دهید تا شروع به استفاده کنید. در مورد نحوه اتصال پس از جفت شدن، به بخش B این صفحه مراجعه کنید.

نحوه جفت کردن یونیت ها

G. ضبط زنده با تلفن همراه هوشمند

شما می توانید ویدیوی زنده را با Advance Unit ما ضبط کنید. در مورد نحوه ثبت لحظات خود به صورت زنده، به بخش BbCAM مراجعه کنید.

H. ضبط زنده با دوربین Garmin

می‌توانید با Advance Unit ما ویدیوی زنده ضبط کنید و می­توانید دوربین اکشن گارمین را برای این کار انتخاب کنید. Garmin VIRB® ULTRA 30 4K و VIRB® 360 با Advance Unit های ما جفت می­شوند.

نحوه جفت کردن باGarmin:

حالت جستجوی بلوتوث گارمین را فعال کنید.

در حالی که Advance Unit خاموش است، دکمه روشن/خاموش (تلفن/موسیقی) را فشار داده و نگه دارید تا LED به رنگ آبی و قرمز چشمک بزند.

به صفحه گارمین بروید و "BBT ADV" را انتخاب کنید

حال گارمین و Advance Unit با هم جفت شده اند.

توجه: دفعه بعد که همان Advance Unit و Garmin را روشن می کنید، به طور خودکار جفت می شوند.

حداکثر 3 دستگاه را می توان به همراه دوربین گارمین استفاده کرد.

هنگامی که ADV شماره 1 با گارمین جفت شد، می توانید یونیت های اضافی را جفت کنید. ADV شماره 2 با ADV شماره 1 جفت می شود. اگر می خواهید یک ADV  دیگر اضافه کنید، آن یونیت به ADV شماره 2 جفت می شود. (Advance Unit ها در یک زنجیره جفت می­شوند)

 

اگر می خواهید از چندین Advance Unit با گارمین استفاده کنید، به یاد داشته باشید که Advance Unit شماره 1 که با دوربین جفت شده است باید نزدیک به دوربین باقی بماند. Advance Unit شماره 2 و شماره 3 می تواند بسیار دور باشد.

I. ارتباط زنده / مربیگری از راه دور

این بخش به شما آموزش می‌دهد که چگونه با استفاده از Advance Unit و تلفن هوشمند خود، ارتباط مستقیم بین هر کسی در مکان‌های مختلف برقرار کنید. تلفن هوشمند شما پخش زنده ویدیو را با FaceTime یا Google Duo ارائه می دهد.

می توانید تا 4 Advance Unit را جفت کنید و از ارتباط زنده استفاده کنید. ** برای اتصال 4 یونیت باید آخرین به روز رسانی سیستم عامل را داشته باشید: BA103.dfu

برای مربیگری، یک مزیت کلیدی این ویژگی این است که به دانش‌آموز اجازه می‌دهد تا از یک مربی در هر کجای دنیا آموزش دریافت کند.

برای برقراری ارتباط زنده از راه دور، باید در هر دو مکان آنتن دهی تلفن همراه عالی داشته باشید.

مرحله 1: ADV شماره 1 را با تلفن هوشمند خود جفت کنید. (مراحل بخش C این صفحه را در بالا دنبال کنید.)

مرحله 2: Advance Unit هایی را که قرار است با ADV شماره 1 جفت کنید، روشن کنید. (به دنبال فرآیند جفت شدن در بخش F این صفحه در بالا.)

مرحله 3: از کاربر راه دور Facetime یا Google Duo بخواهید با تلفن هوشمندی که با ADV شماره 1 شما جفت شده است تماس بگیرد.

اگر می خواهید از چندین Advance Unit با گارمین استفاده کنید، به یاد داشته باشید که Advance Unit شماره 1 که با تلفن همراه جفت شده است باید نزدیک به آن باقی بماند. Advance Unit شماره 2 و شماره 3 می تواند بسیار دور باشد.

توجه: دفعه بعد که همان Advance Unit و همان تلفن هوشمند را روشن می کنید، اگر بلوتوث فعال باشد، به طور خودکار جفت می شوند.

How to Pair your Advance Units

J. اتصال 5 یا 6 Advance Unit

اگر بعد از 12/1/2018 Advance Unit های خود را از BbTALKIN USA خریداری کرده اید، سیستم عامل به روز شده ای را دارید که می توانید 5-6 نفر را برای ارتباط وصل کنید.

 

فاصله قابل استفاده Advance Unit شما محدود خواهد بود. لطفاً دستورالعمل ها را به دقت دنبال کنید تا با همه کاربران ارتباط برقرار کنید.

اگر در حال انجام فعالیت های مسافت طولانی مانند کایت بوردینگ (Kite Board)هستید، توصیه می کنیم حداکثر 3 کاربر متصل باشند.

برای فعالیت های مسافت کوتاه، مانند قایقرانی، می توانید تا 6 کاربر را متصل کنید.

لطفا دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

فاصله بین یونیت‌­ها 50 متر خواهد بود. ممکن است بتوانید فاصله بیشتری بین هر یونیت داشته باشید، اما تضمینی در این مورد نخواهد بود.

همه کاربران ملزم به ماندن در صف و در همان موقعیتی هستند که در ابتدا متصل بودند.

اگر هر کاربری از خط خارج شود، زنجیره قطع می شود. به عنوان مثال، یونیت 3 نمی تواند پشت یونیت 6 قرار گیرد، باید همیشه بین یونیت 2 و 4 باقی بماند.

K. نحوه اتصال با یونیت¬های مدل قدیمی تر از نوع Main و یا Master

سه مدل مختلف از یونیت های ما در طول سال ها وجود دارد. ما از سال 2015 تا مارس 2018 یونیت Main و Master را تولید کردیم. از آوریل 2018 شروع به تولید Advance Unit کردیم. Advance Unit جدیدترین مدلی است که امروز تولید می کنیم. در زیر عکس هایی وجود دارد که تفاوت بین هر یونیت را به شما نشان می دهد.

Advance Unit با تمام محصولات موجود ما سازگار است. هر یک از لوازم جانبی سر و یونیت های مدل قبلی با Advance Unit کار می کنند. Advance Unit اکنون تنها یونیت موجود ما برای خرید است Master Unit و Main Unitدیگر برای فروش نیستند.

Advance Unit با تمام مدل های قبلی Main و Master Unit سازگار است. هنگامی که Advance Unit جدید را با محصولات موجود خود جفت می کنید، همچنان از ویژگی های جدید شگفت انگیزی که Advance Unit ارائه می دهد بهره مند خواهید شد.

نمودار زیر را در مورد انواع مختلف اتصالاتی که می توانید با استفاده از Advance Unit ، Main یا Master ایجاد کنید، ببینید.

1st DEVICE

2nd DEVICE

3rd DEVICE

   
 

ADVANCE

MAIN

MAIN

ADVANCE

MAIN

ADVANCE

ADVANCE

MAIN

 

ADVANCE

MASTER

ADVANCE

MASTER

ADVANCE

ADVANCE

MASTER

MAIN

نحوه اتصال Advance Unit  و Master Unit

نحوه اتصال Advance Unit  و Master Unit

نحوه اتصال Advance Unit  و دو Main Unit