نحوه نگهداری

  • برای شستن کامل هدست از آب تازه (غیر شور) استفاده کنید.
  • حتما میکروفون و قطعه بلندگو را آبکشی کنید.
  • از آب با فشار بالا استفاده نکنید.
  • بهتر است برای شستشوی کامل در یک سطل آب شیرین غوطه ور شود.
  • آویزان کنید تا در یک محیط با تهویه مناسب با دمای کنترل شده خشک شود.
  • با گذشت زمان، جک 3.5 نر هدست ممکن است دچار زنگ زدگی شود. (به رنگ مات) مطمئن شوید که آن را با استفاده از یک پارچه یا اسکاچ تمیز نگه دارید. از هیچ محلول پاک کننده ای استفاده نکنید.

Single Sided Helmet Headset

B02R:

Double Sided Helmet Headset

B03R:

در صورت استفاده در آب­‌های شور، باید آن را با آب شیرین (تازه) بشویید. عدم انجام این کار می تواند باعث خوردگی و خرابی محصول شود.

  1. برای تمیز کردن سطح کلاه از پد الکلی استفاده کنید. باید سطح کلاه خود را تمیز کنید تا مطمئن شوید که نوار چسب 3 میلیمتری به سطح می‌چسبد. نوارچسب 3 میلیمتری به سطوح لاستیکی نمی چسبد.

2. چسب ولکروی پد اسپیکر کلاه را روی کلاه ایمنی وصل کنید. اگر پد بلندگوی یک طرفه کلاه ایمنی دارید، آن را در سمت چپ کلاه ایمنی قرار دهید.

3. اسپیکر کلاه ایمنی را به چسب ولکرو متصل کنید

4. بند کلاه خود را از داخل بندِ کشیِ روی پد بلندگوی کلاه ایمنی عبور دهید. این مهم است! انجام ندادن این مرحله می تواند باعث پاره شدن لاستیک روی پد بلندگوی کلاه شما شود.

5. پایه گیره کشی کلاه ایمنی را در سمت چپ کلاه خود، درست بالای هدست نصب کنید. (گیره کشی کلاه ایمنی همراه با مجموعه Advance Unit به شما ارائه می شود)

6. هر بند کشی را در اطراف قاب ضد آب بکشید و بند را در پایین پایه سر جایش ثابت کنید

7. کابل صوتی 3.5 میلی متری را وصل کنید. مطمئن شوید که کابل محکم شده است. اگر این کار را انجام ندهید باعث نفوذ آب به داخل بدنه می شود. هر گونه آسیب ناشی از آب به دستگاه تحت پوشش گارانتی نیست.

B02G: Single sided helmet speaker pad for GATH Sport helmet

  1. برای تمیز کردن سطح کلاه از پد الکلی استفاده کنید. باید سطح کلاه خود را تمیز کنید تا مطمئن شوید که نوار چسب 3 میلیمتری به سطح می‌چسبد. نوارچسب 3 میلیمتری به سطوح لاستیکی نمی چسبد.

2. دریچه های صدا را از کلاه ایمنی GATH خود بردارید.

3. نوار چسب ولکرویِ پد بلندگوی کلاه را در سمت چپ کلاه بر روی ناحیه ای که دریچه صوتی بود، بچسبانید. B02G روی کلاه ایمنی نصب شده.

4. پایه پلاستیکی را در سمت چپ کلاه خود، درست بالای پد بلندگوی کلاه ایمنی نصب کنید.

5. قاب ضد آب را روی پایه پلاستیکی نصب کنید. اطمینان حاصل کنید که هر دو طرف بدنه به طور محکم و ثابت در پایه قرار دارند.

6. کابل صوتی 3.5 میلی متری را وصل کنید. مطمئن شوید که کابل محکم شده است. اگر این کار را انجام ندهید باعث نفوذ آب به داخل بدنه می شود. هر گونه آسیب ناشی از آب به دستگاه تحت پوشش گارانتی نیست.

7. بعد از هر استفاده مطمئن شوید که قاب شما سالم است